Za chwilę zostaniesz przekierowany do naszego sklepu internetowego PolishDruk.pl

Albumy
Książki

Broszury
Katalogi

Kalendarze

Opakowania
Etykiety

Teczki

Pozostałe

S
K
L
E
P

I
N
T
E
R
N
E
T
O
W
Y

Kalendarze Kieszonkowe

Pomimo tego, że większość ludzi korzysta dziś ze smartfonów, tabletów, komputerów i laptopów, spora część osób nie może obejść się bez kalendarza w tradycyjnej, drukowanej formie.

 

Co ciekawe, nadal wiele osób woli mieć przy sobie niewielki, czytelny kalendarzyk. I to jest właśnie doskonała szansa dla wszystkich, którzy potrafią odpowiednio wykorzystać nowoczesne techniki reklamowe.

 

Kalendarzyki listkowe to kalendarzyki wielkości karty kredytowej, które można drukować na lepszym papierze, często też powlekanym z zewnątrz folią, przez co stają się one bardziej trwałe. Państwa klienci zyskają niewielką pomoc a Państwo – doskonały nośnik reklamy. Na jednej stronie kalendarzyka nadrukowuje się reklamę firmy, a na drugiej kalendarium. Tak przygotowane kalendarzyki (reklamy) wręcza się swoim dotychczasowym i potencjalnym klientom.

 

Kalendarzyki listkowe to niezobowiązujące prezenty, które można kolportować do skrzynek pocztowych, dołączać do korespondencji, rozdawać bezpośrednio w salonach obsługi lub też dołączać do materiałów reklamowych.

 

 

Projekt i realizacja