Za chwilę zostaniesz przekierowany do naszego sklepu internetowego PolishDruk.pl

S
K
L
E
P

I
N
T
E
R
N
E
T
O
W
Y


W tym dziale przedstawimy Państwu różnego rodzaju oprawy, wykończenia jakie są wykonywane w naszej drukarni. Zaczynając od oprawy miękkiej szyto-klejonej kończąc na oprawach nietypowych (indywidualnych). Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Czytaj więcej »
Jak wiemy opakowanie jest nośnikiem informacji, któremu klienci docelowi poświęcają sporo czasu.Przed zakupem, to właśnie opakowanie powoduję że klienci zwracają uwagę na produkt znajdujący się na półce. Dzięki unikatowemu opakowaniu lub etykiecie to właśnie Państwa produkt może być bardziej zauważalny. Opakowania i etykiety służą również do ochrony produktów. Dzięki naszym technologią Państwa produkt będzię bardziej solidnie zapakowany oraz oznaczony w sposób wyróżniający się od innych produktów. Czytaj więcej »


Ten dział ukażę Państwu trzy standardowe (podstawowe) oprawy stosowane głównie dla broszur lub katalogów reklamowych. Głównymi atutami tych opraw jest ich niska cena oraz krótkie terminy realizacji. Czytaj więcej »
Jeśli poszukujecie Państwo teczek lub segregatorów reklamowych, drukarnia Argonex z Bydgoszczy jest najlepszym miejscem do realizacji Państwa zamówienia. Teczki są doskonałym zabezpieczeniem dla Państwa dokumentów a zarazem reklamą która jest widoczna w każdym miejscu. Teczki wykonywane są na kartonach lub papierach kredowych o dużej gramaturze. Wykonujemy teczki oraz segregatory standardowe oraz niestandardowe w dowolnym kształcie. Zapraszamy do zapozniania się z opisem.. Czytaj więcej »


Kalendarze to najpopularniejsza a zarazem najeksluzywniejsza formą reklamy zamawiana przez klientów. Jest to reklama ciesząca się dużą popularnością. Dzięki tej reklamie państwa firma reklamowana jest przez cały rok. Kalendarze dzielą się na różne rodzaje zaczynając od małych kieszonkowych, biurkowych(piramidki) oraz biuwarach na biurko kończąc na kalendarzach wiszących takich jak jednodzielne, trójdzielne, spiralowane czy listwowane. W tym dziale przybliżymy oraz zobrazujemy Państwu różnego rodzaju kalendarze. Czytaj więcej »

Projekt i realizacja